هتل برج العرب دبی

 

هتل برج العرب دبی این اقامتگاه فوق مدرن و لوکس یکی از مجلل ترین و بهترین هتل های امارات متحده محسوب می شود.که با 321 متر ارتفاع چهارمین هتل بلند دنیاست.از نظر معماری و طراحی برج العرب بر روی جزیره ای مصنوعی ساخته شده که با فاصله 280 متری ساحل جمیرا توسط پل منحنی شکلی به ساحل جمیرا متصل گردیده است.در ساخت این هتل هفت ستاره از بادبان کشتی الهام گرفته شده که با ارتفاع ذکر شده از برج ایفل نیز مرتفع تر می باشد.از دیگر ویژگی ها ممتاز هتل مجلل برج العرب می توان به طراحی منحصر بفرد آن اشاره داشت که سبب شده تا این برج بعنوان سنبل جهان عرب معرفی گردد . از قشمت های شگفت انگیز این هتل زیبا و رویایی وجود دو رستوران ، یکی در زیر دریا و دیگری در مرتفع ترین بخش آن است که بر جذابیت آن افزوده است .

 

اتاق های برج العرب 205 باب  اتاق در 70 طبقه هتل تعبیه ده اند که بزرگترین سوئیت آن 780 متر و کوچک ترین آن 169 متر وسعت دارد. تمام چراغ ها پرده ها و سیستم تهویه این اتاق ها با یک دکمه از کار می افتد و مهمان هر اتاق توسط دوربین مدار بسته ای که در اتاقش قرار دارد ، می تواند ببیند که پشت در کیست. در ضمن در هر سوئیت یک لپ تاب ، پرینتر نیز موجود است.کیفیت خدمات و مجلل بودن اتاقها ، اقامت در هتل برج العرب را رویایی والبته بسیار گران قیمت ساخته و اقامت در آن به نوعی در انحصار اشراف و ثروتمندان است .

امکانات هتل برج العرب دو رستوران بسیار خاص و مجلل یکی به نام المنتها که درارتفاع 200متری از دریا قرار گرفته و مهمانان برای رسیدن به آن از آسانسور شیشه ای استفاده میکنند تا از مناظر منحصر به فرد دریا نهایت استفاده را ببرند.المهرا رستوران دیگریست که آکواریوم زیبا و عظیمی آن را در بر گرفته و گنجایش آن بیش از یک میلیون لیتر آب وهزاران ماهی زیباست .این رستوران جزو 10 رستوران برتر دنیا شناخته شده و از سراسر دنیا توریست ها برای دیدن و لذت بردن از این جاذبه گردشگری دبی از تور دبی استفاده و در هتل برج اعرب اقامت می نمایند. سایر امکانات هتل نیز در نوع خود منحصر به فرد و مجلل بوده و از آخرین تکنولوژی مدرن دنیا در آن ها استفاده شده است که شامل امکانات گسترده تفریحی ، ورزشی ، رفاهی و .... می باشد .

safaredubai.ir