هتل دارالمسیاف دبی برای خود ساحل اختصاصی داردو به وایلد وادی نزدیک می باشد. معماری کاملاً شرقی است و اتاق‌های هتل دور یک حیاط مرکزی قرار دارند و محیط هتل حس یک کاروان‌سرای عربی در گذشته‌های دور را به بیننده منتقل می‌کند. توصیه می‌شود اتاق‌های طبقه‌ی اول را بگیرید که بالکن‌دار هستند. برای تماشای منظره بسیار مناسب اند.

هتل دارالمسیاف دبی

کیفیت سرویس‌ها، اشیای موجود در اتاق‌ها و لابی و همچنین نوع برخورد پرسنل در بالاترین سطح ممکن است. این‌جا به پیست اسکی هم نزدیک است و علاوه بر آن در درون خود استخر رو باز، استخر اختصاصی، استخر سر پوشیده، سالن بیلیارد و ... هم دارد. رستوران، سرویس اینترنت پر سرعت، سروِ غذا در اتاق خواب، پارکینگ مجانی، سالن ورزش و سوییت از دیگر امکانات هتل هستند.

هتل دارالمسیاف دبی

همه فضا و محیط هتل دارالمسیاف دبی به گونه ای طراحی شده است که مسافرین معلول تور دبی نیز اقامتی همراه با آسایش و با خاطره خوب داشته باشند .سرویس اینترنت پر سرعت،  رستوران، انواع غذاهای لذیذ در رستوران هتل آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران تور دبی می باشد. پارکینگ رایگان نیز برای مسافران دارد. پرنده‌ها در فضای هتل زیاد هستند. اگر به حیوانات و پرنده‌ها حساس هستید این موضوع اندکی برایتان شاید آزار دهنده شود.